سنگر عشق

طبقه بندی موضوعی
آخرین مطالب

۳ مطلب در شهریور ۱۳۹۲ ثبت شده است

۱۲ شهریور ۹۲ ، ۱۸:۲۱

فقط نامت رقیه نبودیه دختر سه ساله رو به زنجیر کشیدن و جلو چشماش پدر و مادرش رو سر بریدن
بقیش با خودتون....(!)
التماس دعا


علی فلاح

بسم الله الرحمن الرحیم

فرمانده محترم کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
سردار سرلشگر بزرگوار عزیز جعفری؛ سلام علیکم

بار دیگر شاهد به خاک و خون کشیده شدن مردمی بی گناه؛ اعم از زن و کودک در گوشه ای از جهان اسلام هستیم. در این میان چند روزی است که صدای کم‌جوهره‌ی ناقوس جنگ علیه ملتی مستقل، از طرف چند کشور استعمارگر به سرکردگی حاکمان شیطان‌صفت آمریکا و متحدان غربی آن به گوش می رسد.

کشورهایی که در سوابق خود جز جنگ، کشتار و تاراج ثروت‌های ملی سایر کشورها، چیز دیگری در پرونده ندارند.
نمونه ی بارز آن حمله به امت‌های بی‌پناه، مانند ویتنام، افغانستان، عراق و سایر کشورهایی می باشد که نتیجه آن فقط کشتار میلیون‌ها انسان بی گناه به دلایل واهی بوده است.

در این روزها جنگ رسانه ای دوش به دوش جنگ نظامی، علیه مردم و دولت قانونیِ سوریه قربانی می گیرد و دولت‌های غربی و مرتجع عرب، با استفاده از بازوهای رسانه ای خود در حال مقدمه‌چینی برای تحقق گزینه نظامی علیه مردم سوریه هستند.

آمریکا بر اساس ادعای دروغین جنگ با تروریسم، مسلمانان بسیاری را در این سال‌های اخیر به خاک و خون کشیده و با این ادعا در بحران سوریه به حمایت از گروه‌های تکفیری برخاسته است.
بی‌شک ادعای آمریکا مبنی بر استفاده ی ارتش سوریه از سلاح‌های شیمیایی، بهانه واهی و دروغین دیگری برای مداخله نظامی در سوریه و حمایت از گروه‌های تکفیری و جلوگیری از پیروزی‌های پی‌در‌پی دولت این کشور و مقاومت است.

لذا بدین‌وسیله ما اهالی و جوانان شیراز، آمادگی خود را جهت اعزام و جهاد رو در رو با کفار بر طبق اجازه ولایت، رسماً اعلام نموده و مُصرانه از شما درخواست داریم شرایط اعزام ما را برای رویارویی با دشمن فراهم بفرمائید.

علی فلاح

در تفسیر سوره بینه، در معنای آیه «خیرُ البَریة» در سایت وزارت اوقاف و ارشاد عربستان سعودی، که تفاسیر وترجمه های قرآن کریم را دارد:

در تفسیر آیه   إِنَّ الَّذِینَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ أُولَئِکَ هُمْ خَیْرُ الْبَرِیَّةِ(7) چنین آمده است:یَقُول : مَنْ فَعَلَ ذَلِکَ مِنْ النَّاس فَهُمْ خَیْر الْبَرِیَّة . وَقَدْ : 29208 - حَدَّثَنَا اِبْن حُمَیْد , قَالَ : ثنا عِیسَى بْن فَرْقَد , عَنْ أَبِی الْجَارُود , عَنْ مُحَمَّد بْن عَلِیّ { أُولَئِکَ هُمْ خَیْر الْبَرِیَّة } فَقَالَ النَّبِیّ صَلَّى اللَّه عَلَیْهِ وَسَلَّمَ : " أَنْتَ یَا عَلِیّ وَشِیعَتک " 

پیامبر(ص) فرمود: منظور از خیرالبریة، علی جان تو هستی و شیعیان تو.


 درضمن می تونید تا این مورد را خذف نکردن خودتون ببینید!
http://quran.al-islam.com/Page.aspx?pageid=221&BookID=13&Page=598
من الله التوفیق.....
ممنون و التماس دعا

علی فلاح